Вхід
Реєстрація
Home
 
Отримати код для участі в аукціоні.   Help

Безкоштовний аукціон поштових марок і монет

Безкоштовний аукціон поштових марок

Лоти:   5369 учасників, 48275 лотів.
Ставки:   186 учасників, 368 ставок.

Безкоштовний аукціон монет

Лоти:   2245 учасників, 3891 лотів.
Ставки:   75 учасників, 86 ставок.

Поштові марки

Колекції поштових марок: у світі тварин, Третьяковська галерея, літаки, птахи і багато інших тем ...Поштова марка "Автомобіль ГАЗ-М-1, «Емка», 1936 рік"
( 349 лотів, 9 ставок )
з групи
Автомобілі.


ПродавецьЛоти, МаркиДата
  След.   1 2 3 ... 532 533 534
 

Колекція монет, нумізматика

Оцінка вартості монет, продаж, покупка.Монета "Один полтинник, 1924 рік"
( 370 лотів, 13 ставок )
з колекції
Срібні монети.


ПродавецьЛоти, МонетиДата
  След.   1 2 3 ... 235 236 237

Наклейки на сірникові коробки, філуменія

Рідкісні сірникові етикетки, різних періодів і різної тематики.Сірникова етикетка "Гельберн С.І. (1787-1839). Російські скульптори"
з колекції
Наклейки на сірникові коробки СРСР, 1960-1966.


ПродавецьЛоти, ЕтикеткиДата


Аукціонний майданчик для професіоналів і аматорів колекціонування монет, поштових марок

Кожен колекціонер знає, як непросто знайти потрібний предмет для тієї чи іншої серії, як непросто буває знайти покупців на другий примірник рідкісної речі. Витрачати багато часу на пошуки покупців і продавців сьогодні просто недоцільно, коли є комп'ютерні технології, а кожен знавець має доступ до Всесвітньої мережі. Численні аукціонні будинки і спеціалізовані сервіси високо оцінюють свої послуги, тому багатьом колекціонерам просто невигідно користуватися ними. Відкритий аукціон, доступна майданчик для розміщення оголошень - саме те, що потрібно для успішної купівлі-продажу цінностей і раритетів. На сайті багато цікавого знайдуть для себе і новачки, і любителі, і досвідчені професіонали.

Купівля та продаж

Угоди на сайті укладаються за допомогою виставлення на продаж певного лота. Схема роботи дуже проста і зрозуміла. Зацікавлений відвідувач сайту може зареєструватися і виставити на продаж конкретний лот. Він буде опублікований у відповідному розділі, і почнуться торги. Коли буде знайдений відповідний покупець або, коли продавець вирішить, що запропонована ціна його влаштовує, може бути укладена угода. Аналогічно працює сайт і в разі покупки. Кожен користувач може опублікувати фотографії та опис того, що він хотів би придбати. На сайті також буде відображена можлива вартість угоди.

Всі пропозиції розміщені по категоріям, тому пошук не займе багато часу. Окремо публікуються оголошення про монетах, поштових марках, етикетках для сірникових коробів. Сортувати лоти можна по країнам їх походження, років випуску і навіть окремим темам. На сайті без праці можна знайти електронну адресу продавця, за яким з ним можна зв'язатися. Прямі контакти з потенційним покупцем - це найзручніший формат роботи. Ніяких посередників і переплат, тільки вигідна покупка зацікавили цінностей.

Переваги порталу

Сайт дає відмінну можливість знайти все необхідне кожному, хто захоплюється колекціонуванням або веде власний бізнес, пов'язаний з філателістікой і нумізматикою. На жаль, подібних проектів сьогодні зовсім небагато навіть в мережі. Рідкісні екземпляри можна знайти в звичайних магазинах, а продавати щось через прості форуми дуже ризиковано. Сайт же поєднує в собі зручність пошуку, відмінну класифікацію всіх представлених товарів і повну безпеку.


Пошук поштових марок на сайті tetyana.kiev.ua
 
 
Home | Поштові марки | Колекція монет | Філуменія | Рейтинг сайтів | Help
Copyright © 2003 tetyana.kiev.ua All rights reserved.